× اخبار حاوی برچسب :

پارا سيايي

تعداد :15
قهرمان پاراآسیایی از سوی دانشگاه فردوسی تجلیل شد

مشهد- ایرنا- مراسم قدردانی از' شاهین ایزدیار' شناگر دارنده شش مدال طلا و یک مدال نقره مسابقات امسال پاراآسیایی جاکارتا و دانشجوی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی روز دوشنبه از سوی این دانشگاه در مشهد برگزار شد.

استقبال از مدال آوران پاراآسیا در فرودگاه گرگان

گرگان - ایرنا - با پایان رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا سه نفر از چهار ملی پوش گلستانی حاضر در این رقابتها با استقبال جمعی از مسوولان و ورزش دوستان در فرودگاه بین المللی گرگان به زادگاه خود بازگشتند.

تهنیت استاندار گیلان به مدال آوران مسابقات پاراآسیایی

رشت- ایرنا- نماینده عالی دولت در گیلان با صدور بیانیه هایی کسب مدال توسط سه تن از ورزشکاران در بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا را تبریک گفت.

طلایی ترین سال ورزشی ایران

شهرکرد- ایرنا - کاروان ورزشی ایران با 135 مدال رنگارنگ به رده دوم جدول توزیع مدال های بازی های پاراآسیایی 2018 صعود کرد.

ورزشکارانی که با حداقل ها افتخارآفرینی کردند

کرج-ایرنا- البرز مهد قهرمانانی از جنس پهلوانی ، قناعت و رادمردی است ، ورزشکانی که با حداقل امکانات برای ایران بزرگ و کوچک درعرصه های بین المللی و جهانی افتخار آفرینی می کنند.

بیشترین سهمیه انتخابی پاراآسیایی اندونزی به بوشهر رسید

گناوه- ایرنا- رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان بوشهر گفت: ورزشکاران این استان بیشترین سهمیه انتخابی تیم ملی نابینایان و کم بینایان اعزامی به رقابت های پاراآسیایی اندونزی را کسب کردند.

بانوی تیرانداز پارالمپیکی: پرچمداری عین قهرمانی است

تهران - ایرنا - «سمیرا اِرم» یکی از دو پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 که برای نخستین بار در تپانچه بادی 50 متر زنان دومین سهمیه مستقیم توکیو را شکار کرد گفت: پرچمداری عین قهرمانی است زیرا این مسئولیت و افتخار در اخلاق معنا می ...

ورزشکاران اعزامی به رقابت های پاراآسیایی افزایش می یابند

تهران - ایرنا - سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان با اشاره به کسب 71 مدال در بازیهای اینچئون کره جنوبی، گفت: ورزشکاران مدال آور بیشتری در مقایسه با دوره قبل به بازی های پاراآسیایی اعزام می شوند.

برنامه مسابقات بسکتبال با ویلچر زنان ایران در انتخابی بازیهای پاراآسیایی

تهران - ایرنا- برنامه رقابت های بسکتبال با ویلچر زنان، انتخابی بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا اعلام شد تا نماینده زنان ایران حریفان خود را برای کسب مجوز حضور در چهارمین دوره بازی های پارا آسیایی بشناسد.

برگزاری اردوی تیم ملی والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر باحضور 5 گلستانی

گرگان – ایرنا – دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان گفت: اردوی تیم های ملی والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر با حضور 5 ورزشکاران گلستانی از امروز در تهران آغاز شد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved