× اخبار حاوی برچسب :

رزمي

تعداد :283
هروی: تیم ملی کاراته به فرد متکی نیست

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی کاراته ایران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در مسابقات سری آ ترکیه، گفت: تیم ایران به فرد متکی نیست و گروهی از بازیکنان خوب را در اختیار داریم که برای رسیدن به المپیک تلاش می کنند.

هیئت ووشو تبریز، هیئت برتر آذربایجان شرقی معرفی شد

تبریز - ایرنا - رییس هیات ووشوی آذربایجان شرقی گفت: پس از بررسی عملکرد هیات های شهرستان ها و طبق جدول شاخص های ارزیابی، هیات ووشو شهرستان تبریز با کسب 95 امتیاز به عنوان هیات برتر در سال 1397انتخاب شد.

تلاش 36 ووشوکار جوان برای حضور در قهرمانی آسیا

تهران - ایرنا - نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ووشوی جوانان ایران در بخش پسران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 36 ووشوکار آغاز شد.

طباطبایی: اتحاد خانواده کاراته به موفقیت ختم می شود

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون کاراته با تمجید از عملکرد تیم ملی ایران در لیگ جهانی سری آ استانبول، گفت: ادامه داشتن اتحاد و همدلی خانواده بزرگ کاراته ایران به موفقیت و کسب سهمیه کامل حضور در المپیک ختم خواهد شد.

آخرین نماینده تیم زنان ایران در گام نخست حذف شد

تهران - ایرنا - «یلدا ولی نژاد» آخرین نماینده تیم تکواندوی زنان ایران با شکست در گام نخست به کار خود در رقابت های جهانی منچستر پایان داد.

تیم ملی کاراته ایران قهرمان لیگ جهانی استانبول شد

تهران -ایرنا - تیم ملی کاراته ایران با کسب 6 مدال طلا و 3 برنز عنوان قهرمانی دومین مرحله لیگ سری (آ) در استانبول ترکیه را از آن خود کرد.

«احمدی» به مدال نقره بسنده کرد

تهران - ایرنا - تکواندوکار وزن منهای 63 کیلوگرم ایران به مدال نقره رقابت های قهرمانی جهان در انگلیس بسنده کرد تا تیم کشورمان بدون کسب مدال طلا به کار خود در این رقابت ها پایان دهد.

نمایندگان ایران با پیروزی آغاز کردند

تهران - ایرنا- چهارمین روز رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان با پیروزی هر سه نماینده ایران آغاز شد.

ناکامی «برخورداری» در مسابقات جهانی تکواندو

تهران - ایرنا- نماینده وزن 80 کیلوگرم تیم مردان ایران با یک پیروزی و یک شکست از گردونه رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان کنار رفت.

حریفان کاراته های ایران مشخص شدند

تهران - ایرنا - حریفان کاراته کاهای ایران در دومین مرحله لیگ جهانی سری آ در استانبول مشخص شدند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved