× اخبار حاوی برچسب :

تیم ملی تیروکمان

تعداد :29
شعبانی بهار: وزیری تحت حمایت کامل فدراسیون تیر و کمان است

رئیس فدراسیون تیر و کمان درباره وضعیت آسیب دیدگی میلاد وزیری کماندار المپیکی گفت: میلاد وزیری از ناحیه کتف و شانه دچار آسیب دیدگی است که به صورت خصوصی و تحت نظر فیزیوتراپ کارهای درمانی او توسط فدراسیون انجام می شود.

شهریاری: آماده برگزاری لیگ برتر تیروکمان در شهریور هستیم

مسئول برگزاری لیگ برتر تیروکمان گفت: اگر ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان مجوز بدهد، آماده برگزاری لیگ برتر تیروکمان در شهریور هستیم.

خوابگاه، مشکل کمانداران برای اردو/ تمرین فقط برای ملی‌پوشان تهرانی!

دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: به دلیل نداشتن خوابگاه اختصاص شرایط مناسبی برای برپایی اردو نداریم و تنها می‌توانیم برای ملی‌پوشان تهرانی برنامه تمرینی در سایت تیروکمان داشته باشیم.

تمرین کمانداران در منزل برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک

سرمربی تیم ملی ریکرو زنان و مردان گفت: برای جلوگیری از افت رکورد کمانداران ریکرو جهت شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک، به طور مرتب پیگیر تمرینات ورزشکاران از منازل آنها هستم.

اعزام تیم ملی تیروکمان به تایلند لغو شد

تیم ملی تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند قرار بود برای شرکت در مسابقات کاپ آسیا اواسط اسفند عازم این مسابقات شود که این سفر لغو شد.

حضور کمانداران ریکرو در اردوی کیش

اردوی آماده‌سازی تیم ملی ریکرو زنان و مردان برای شرکت در آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک، از دوم بهمن در جزیره کیش برپا می‌شود.

ترکیب تیم ریکرو مردان برای حضور در مسابقات جهانی مشخص شد

ترکیب تیم ریکرو مردان و زنان برای حضور در مسابقات جهانی هلند مشخص شد.

حذف زهرا نعمتی و اسماعیل عبادی از جام جهانی چین

در ادامه مسابقات تیروکمان کاپ جهانی که در شانگهای چین در حال برگزاری است، کمانداران ایران با شکست برابر حریفان خود از گردونه مسابقات کنار رفتند.

راهیابی تیم ریکرو بانوان ایران به دیدار رده بندی جام جهانی

در ادامه رقابت‌های جام جهانی تیروکمان که در شانگهای چین در حال برگزاری است، تیم ریکرو بانوان با شکست برابر تیم کره جنوبی در نیمه نهایی به مرحله رده بندی راه یافت.

برپایی اردوی آماده‌سازی کمانداران اعزامی به چین در همدان

اردوی آماده‌سازی تیم کامپوند اعزامی به چین که قرار بود در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برپا شود تغییر کرد و این اردو از فردا یک‌شنبه ۲۵ فروردین در همدان برگزار خواهد شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved