× اخبار حاوی برچسب :

ايران

تعداد :51
تلاش کردیم تیم پیکان در شرایط مسابقه باشد

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت : تیم ما نزدیک به یک ماه است بازی نکرده و سعی کردیم شرایطی را مهیا کنیم که بازیکنان را در شرایط مسابقه نگه داریم.

صالحی امیری: موفقیت ورزشکاران تداوم پیروزی های رزمندگان است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته المپیک روز یکشنبه با انتشار پیامی خطاب به نام آوران پاراآسیایی، موفقیت ورزشکاران را تداوم بخش پیروزی های رزمندگان اسلام در جبهه های جنگ عنوان و اظهار امیدواری کرد که در تمام عرصه های ورزشی پیام صلح، همزیستی و همبستگی ملت از م...

ایران و ژاپن بر افزایش همکاری های ورزشی تاکید کردند

تهران- ایرنا- روسای کمیته المپیک ایران و ژاپن تداوم و افزایش همکاری های ورزشی بین تهران و توکیو را خواستار شدند که در این زمینه قرار است تفاهمنامه بین این 2 نهاد ورزشی در ماه آینده میلادی به امضا برسد.

والیبال نشسته ایران از سد چین گذشت

جاکارتا - ایرنا - تیم والیبال نشسته ایران در سومین مسابقه خود در بازی های پاراآسیایی 2018 با نتیجه سه بر صفر از سد تیم چین عبور کرد.

تیم ملی هندبال ایران در دومین دیدار نیز مغلوب قطر شد

دوحه - ایرنا - تیم ملی هندبال ایران که برای انجام دو دیدار تدارکاتی به دوحه قطر سفر کرده است، نتیجه دومین بازی خود را هم مقابل این تیم چند ملیتی واگذار کرد.

کسب دومین پیروزی والیبال نشسته مردان ایران در هلند

تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران دوشنبه شب در دومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان هلند با اقتدار از سد آلمان گذشت.

دانشجویان ایرانی 2 باخت یک پیروزی

کوالالامپور - ایرنا - تیم های دانشجویان ایرانی شرکت کننده در چهارمین دوره رقابت های بسکتبال 3 در 3 دانشجویان دانشگاه های آسیا 2018 در کوالالامپور پایتخت مالزی با یک برد و 2 باخت دومین روزمسابقات را به اتمام رساندند.

چهارمین مسابقات بسکتبال دانشجویان آسیا با حضور ایران آغاز شد

کوالالامپور- ایرنا- چهارمین دوره مسابقات بسکتبال 3×3 دانشجویان دانشگاههای آسیا با حضور چهار تیم دانشجویی نماینده ایران از امروز - چهارشنبه- در کوالالامپور پایتخت مالزی آغاز شد.

مسابقات بسکتبال آسیا؛دانشجویان ایرانی 3 برد، 2 باخت

کوالالامپور - ایرنا - نخستین روز از چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3 در 3 دانشجویان دانشگاههای آسیا 2018 در کوالالامپور پایتخت مالزی که با حضور چهار نماینده از ایران برگزار شد، با سه برد و 2 باخت برای تیم های ایرانی رقم خورد.

فهرست تیم ملی بسکتبال برای دیدار با قزاقستان اعلام شد

تهران- ایرنا- اسامی بازیکنان تیم ملی بسکتبال ایران برای دیدار با قزاقستان از سری دیدارهای پنجره سوم مقدماتی جام جهانی اعلام شد.


[2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved