× اخبار حاوی برچسب :

امارات

تعداد :14
لغو مسابقات پارادوومیدانی فزاع به دلیل شیوع کرونا

مسابقات بین‌المللی پارادوومیدانی فزاع امارات به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

جدال هندبال ایران و امارات برای عنوان پنجمی آسیا

تیم ملی هندبال مردان ایران در ادامه رقابت های هندبال قهرمانی مردان آسیا برای کسب عنوان پنجم و ششمی به مصاف تیم امارات می رود.

قهرمانی خادم‎الشریعه در مسابقات برق آسای امارات

سارا خادم الشریعه عنوان قهرمانی مسابقات برق آسای ابوظبی امارات را از آن خود کرد.

رقابت خادم الشریعه با بزرگان شطرنج در شارجه

تهران- ایرنا- دختر شطرنج باز ایرانی که سابقه کسب عنوان نائب قهرمانی رقابت های شطرنج سریع قهرمانی جهان را در کارنامه دارد ،تنها نماینده ایران در رقابت های شطرنج سریع شارجه است.

«شفر» با باشگاه بنی یاس به توافق رسید

تهران- ایرنا- روزنامه البیان امارات در گزارشی نوشت باشگاه بنی یاس این کشور با «وینفرد شفر» سرمربی برکنار شده باشگاه استقلال به توافق رسیده و قرارداد مرد آلمانی برای یک سال با باشگاه اماراتی منعقد خواهد شد.

دعوتنامه امارات برای شمشیربازان فلوره و اپه ایران

مسئولان شمشیربازی امارات یک ماه دیگر برگزارکننده تورنمنت بین المللی هستند؛ از شمشیربازان ایران هم برای حضور در این تورنمنت دعوت شده است.

سومین مدال طلای جوانمردی در تیراندازی معلولان جهان بدست آمد

تهران - ایرنا - رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان در حالی امروز (هفتم فروردین ماه ) به آخرین ایستگاه خود نزدیک می شود که ساره جوانمردی، تیرانداز طلایی بازیهای پارالمپیک لندن و ریو، سومین مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کرد.

بانوان تیراندازشیرازی شانس زیادی برای کسب مدال جهانی امارات دارند

شیراز - ایرنا- رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان فارس اعلام کرد : ساره جوانمردی و سمیرا ارم تیراندازان شیرازی هستند که در رقابت های جهانی معلولان در امارات عربی نتحده شانس زیادی برای کسب مدال دارند.

وزنه برداری ایران قهرمان مسابقات پاراآسیایی جوانان شد

تهران- ایرنا- در آخرین روز از سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان، نمایندگان کشورمان به سه مدال خوشرنگ دست یافتند، «محمد رضا رجبی» و «معین احمدی» طلا گرفتند و شاه آبادی برنز گرفت و تیم پاراوزنه برداری با 5 طلا 2 نقره و 3 برنز قهرمان این دوره از رقا...

بازی های پاراآسیایی جوانان/ کسب هفت مدال در شنا و شکست 2 رکورد ملی

تهران- ایرنا- شناگران ایرانی در سومین روز از رقابت های شنای سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان دو مدال طلا، چهار نقره و یک برنز کسب کردند، «امیرحسین سعادتی مقدم» و «مسعود محمودی» نیز رکورد ملی ایران را جا به جا کردند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved