راه اندازی باشگاه های استانی بهترین امکان برای رشد قایقرانی است

سنندج - دبیر فدراسیون قایقرانی راه‌اندازی باشگاه های استانی را بهتر این امکان برای رشد این رشته ورزشی در سراسر کشور عنوان کرد.

فدراسیون ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه ریزی کنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در دویست و چهل و هشتمین جلسه شورای معاونین رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با هدف حفظ سلامتی ورزشکاران را مورد تاکید قرار داد. 

تقی عسگری: در برابر کرونا مقاومت کنیم

پدر شیرجه ایران این روزها به دلیل درد شدید دیسک کمر از خانه بیرون نمی‌رود و به‌دنبال امور درمانی مربوط به جراحی همسر خود است.

حکم محرومیت ۸ ورزشکار دوپینگی ایران اعلام شد

ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) هشت ورزشکار ایران که به دلیل استفاده از مواد نیروزا متخلف شناخته اند را معرفی و حکم محرومیت آنها را اعلام کرد.

صالحی امیری: شورای نگهبان اساسنامه کمیته المپیک را رد نکرده است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: پاسخی که شورای نگهبان در ارتباط با اساسنامه کمیته داده‌، مبهم است ولی آنها این اساسنامه را رد نکرده‌اند.

قارداشی: اگر کسی در لیگ کرونا می‌گرفت نمی‌توانستیم خودمان را ببخشیم

رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: نمی خواستیم لیگ را به هر قیمتی برگزار کنیم و نگران سلامتی همه افراد درگیر با لیگ بودیم.

برگزاری انتخابات ۲ فدراسیون ورزشی در وضعیت قرمز کرونا؟

با اعلام تعطیلی مجدد فعالیت های ورزشی و بسته شدن ورزشگاه ها در برخی شهرهای با وضعیت قرمز یا هشدار بالا از نظر شیوع ویروس کرونا، قرار است انتخابات دو فدراسیون ورزشی در ۲۵ و ۳۱ تیرماه سال جاری در تهران برگزار شود!

عیوضی: به جای آزادی در انزلی پارو می‌زنم تا کرونا نگیرم

عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکایاک گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تمریناتم را به جای دریاچه آزادی در بندر انزلی به طور مرتب پیگیری می کنم تا به این بیماری مبتلا نشوم.

پایان سنت "مرده پرستی" در کمیته ملی المپیک

وقتی جنازه تختی بر روی دوش هزاران نفر تشییع شد از آن روز در نبود ایشان همگان از او تمجید می‌کردند، حتی آنان که در زنده بودن تختی بارها با حرکات و رفتار خود او را آزرده و ناراحت کرده بودند. خلاصه اینکه "تختی" از آن روز تختی شد که دیگر در بین ما نبود، ...

بازگشت پرتابگر دیسک ایران از بلاروس به تهران

حسین رسولی پرتابگر دیسک ایران که برای اروی آماده سازی به همراه بهنام شیری عازم کشور بلاروس شده بود بعد از مدت‌ها تاخیر صبح امروز (شنبه) به کشور بازگشت.


 << صفحه قبلي   [8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved